new-kilandesign


W kilandesign projektujemy wnętrza w oparciu o rozmowy, doświadczenia, poprzez obserwację przestrzeni, interpretację marzeń i style życia klientów.
W projektach aranżacji wnętrz kreujemy przestrzenie dla ludzi.kilandesign to pracownia projektowa zajmująca się kompleksowo architekturą wnętrz, tworząc niepowtarzalne przestrzenie mieszkalne oraz funkcjonalne przestrzenie użyteczności publicznej. 

Wizytówką firmy są przede wszystkim wnętrza jednostkowe i ponadczasowe, projektowane z dbałością o estetykę, ergonomię i wygodę. W całości ujęte w prostą formę. Dążymy do uzyskania efektu nowoczesnego i eleganckiego wnętrza, wynikłego z indywidualnych potrzeb klienta. Pracownia podejmuje wyzwania również w zakresie projektowania małej architektury, elementów wyposażenia wnętrz oraz grafiki użytkowej.Głównym projektantem pracowni jest dr sztuki architekt wnętrz Monika Kilan-Borowska, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma wiele realizacji wnętrz prywatnych jak i wnętrz użyteczności publicznej. Przez kilka lat współpracowała z szeregiem pracowni architektonicznych oraz ze znakomitymi projektantami. 
kilandesign współpracuje z doświadczonymi architektami, projektantami, a nasze projekty realizują profesjonalne firmy remontowo-budowlane z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najbardziej wymagającymi inwestorami. Projektujemy w profesjonalnych programach: 3ds max oraz AutoCad. 
Wykonuje projekty na terenie całego kraju i zagranicą.