ZESPÓŁ
Pracownia projektowa zajmująca się kompleksowo architekturą  wnętrz tworzy niepowtarzalne przestrzenie mieszkalne oraz  przestrzenie użyteczności publicznej takie jak salony sprzedaży, salony spa, restauracje, bary,wystawy. Wizytówką firmy są  przede wszystkim wnętrza  jednostkowe i ponadczasowe, projektowane  z dbałością o funkcjonalność, ergonomię i wygodę. W całości  ujęte w prostą formę. Projektanci dążą  do uzyskania efektu  nowoczesnego i eleganckiego wnętrza, wynikłego z  indywidualnych potrzeb klienta.  Pracownia podejmuje wyzwania również w zakresie projektowania małej architektury, elementów wyposażenia wnętrz oraz grafiki użytkowej.

Głównym projektantem pracowni jest dr sztuki architekt wnętrz Monika Kilan – Borowska absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 10 lat . Na swoim koncie ma wiele realizacji wnętrz prywatnych jak i wnętrz użyteczności publicznej. Przez kilka lat  współpracowała z szeregiem pracowni architektonicznych oraz z znakomitymi projektantami .
Pracownia projektowa współpracuje z doświadczonymi  architektami, projektantami a nasze projekty realizują profesjonalne firmy remontowo – budowlane z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najbardziej wymagającymi inwestorami.

Projektujemy w profesjonalnych programach:  3d max 2015 oraz AutoCad 2015.

Wykonujemy projekty na terenie całego kraju i zagranicą .

NAPISZ DO NAS!
zobacz opis
powrót
aktualności