AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

kilandesign to pracownia projektowa zajmująca się kompleksowo architekturą  wnętrz, tworząc  niepowtarzalne przestrzenie mieszkalne oraz  funkcjonalne przestrzenie użyteczności publicznej.

Wizytówką firmy są  przede wszystkim wnętrza  jednostkowe i ponadczasowe, projektowane  z dbałością o estetykę, ergonomię i wygodę. W całości  ujęte w prostą formę.

Projektanci dążą  do uzyskania efektu  nowoczesnego i eleganckiego wnętrza, wynikłego z  indywidualnych potrzeb klienta.  Pracownia podejmuje wyzwania również w zakresie projektowania małej architektury, elementów wyposażenia wnętrz oraz grafiki użytkowej.

Głównym projektantem pracowni jest dr sztuki architekt wnętrz Monika Kilan – Borowska absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 10 lat . Na swoim koncie ma wiele realizacji wnętrz prywatnych jak i wnętrz użyteczności publicznej.

Przez kilka lat  współpracowała z szeregiem pracowni architektonicznych oraz z znakomitymi projektantami .
Pracownia projektowa współpracuje z doświadczonymi  architektami, projektantami a nasze projekty realizują profesjonalne firmy remontowo – budowlane z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najbardziej wymagającymi inwestorami.

Projektujemy w profesjonalnych programach:  3ds max  oraz AutoCad.

Wykonujemy projekty na terenie całego kraju i zagranicą .

POLITYKA PLIKÓW COOKIES NAPISZ DO NAS!
zobacz opis
powrót
aktualności